Digital Signage Nedir?

Tek merkezden yönetilen digital içeriğin (Video, Resim, Rss, Web, vb.) bir çok farklı noktadaki ekranda yayınlanmasını sağlamaktır. Genellikle kampanyalarını, reklamlarını, duyurularını yapmak isteyen firmalar tarafından kullanılmaktadır.

NEDEN DIGITAL SIGNAGE?

Hedef müşteriye satın alma anında ulaşabilir, tüketicinin dikkatini dinamik içeriklerle çekebilirsiniz. Müşteriye karar alma anında sunulan reklam ile doğru zamanda doğru ürünün reklamı yapılır.

KİMLER DIGITAL SIGNAGE KULLANMALI?

Satışlarını arttırmak isteyen Firmalar ( Elektronik Market Zincirleri, AVM, Hipermarket Zincirleri vs.)
Bekleme zamanlarında müşterilerine tanıtım, duyuru ve reklam sunarak hem müşteri memnuniyeti hemde reklam geliri sağlamak isteyen kuruluşlar (Bankalar, Restoranlar, Hastahaneler, Toplu Taşıma Sistemleri, Oteller vs.)
Kurumsal İletişimi arttırmak isteyen şirketler

NEDEN DIGITAL SIGNAGE YAZILIMI?

Digital Signage için bütün yazılımsal ve donanımsal gereksinimlerinizi tek bir sistem çözümü ile uygun fiyata sunmaktadır. Bu profesyonel çözümde esnek içerik yönetim yazılımı birleştirilmiştir. Yazılım ve donanım için bütün değişiklik taleplerinize dünya çapında tasarım ekibi cevap vermeye hazırdır.

 

NEDEN Ultra Signage ?

Sektördeki Digital Signage alt yapıları pc bileşenleri üzerine kuruludur. Biz sizler için maliyetleri düşürmek ve aynı zamanda minimum insan gücüne ihtiyaç duyacak donanım araştırmaları sonucunda, bilgisayar cihazlarını ortadan kaldırarak, android temelli cihazlarımızı sahada konumlandırıp maliyetlerinizi 1/3 civarında düşürerek rafa kaldırdığınız projenizi tekrardan hayata geçiriyoruz.